Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg

Menu:

Menu:

GPS

49.516741, 21.134624

 

N 49°26'29", E 21°10'21"

Wir sprechen deutsch!

Haben Sie eine Frage?
Tel.: +48 509 946 010 
oder e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urlop z psem

Gościmy:

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło nas:

00678413

Czas: 2018-08-19 03:57:11

Facebook

 

Wyznacz trasę (wartości przybliżone)
    Show the options

Z :  or 

To      :  or 

Legenda mapy:

GPS: 49.516741, 21.134624

Mapa wybranych atrakcji turystycznych w pobliżu naszego Ośrodka Camp Oaza. Będziemy starali się mapę uaktualniać o nowe elementy. Mapa jest interaktywna, oparta na mapach Google. Po najechaniu kursorem na znacznik (marker) można uzyskać informacje na temat danego obiektu. Poniżej mapy jest możliwość obliczenia trasy z Camp Oaza do wybranego obiektu oraz pomiędzy obiektami. Pozwoli to Państwu zaplanować wspaniałe wycieczki podczas pobytu u nas. Ponieważ mechanizm wyszukiwania i obliczania tras oparty jest o mapy Google, nie mamy wpływu na dokładność tego procesu. Wobec tego należy wyniki przyjmować jako przybliżone. Nie mniej co do tras samochodowych nie wiele odbiegaja od czasu rzeczywistego. Niektóre trasy wymagaja nie tylko dojazdu samochodem, ale również pieszego podejścia. Wówczas trasa przedłuża się czasowo o ten właśnie odcinek. Szczególnie dotyczy to tras turystycznych na szczyty górskie, które zwykle wymagaja pieszej wędrówki. W tym przypadku obliczanie trasy jest nie zalecane. Radzimy posługiwać się ogólnodostępnymi informatorami turystycznymi i oznakowaniem tras.


 - Camp Oaza Uśmiech  

 

 

 - zabytkowa cerkiew, kościół

 

 

 - cmentarze wojenne, inne zabytkowe cmentarze, tablice upamietniajace poległych

 

 

 - przejścia graniczne

 

 

 - szczyty górskie

 

 

  - muzea, skanseny

 

 

 
- miejsca imprez cyklicznych

 

 

 - inne obiekty warte zobaczenia

 

 

  - zamki, dwory, kopce itp.

 

 

left - miejsca do wypoczynku aktywnego (np. park linowy)

 

 

 - ciekawe obiekty przyrodnicze, geologiczne itp.